Svatební kapela vás nemusí zruinovat. Profesionály pořídíte i pod dvacet tisíc

Nejdražší svatební kapela

Média světová i česká před časem obrazila informace o tom, že nejdražší kapelou na svatbu v dějinách jsou britské legendy The Rolling Stones. Za vystoupení během svatebního večírku si v roce 2002 rokenroloví veteráni naúčtovali bezprecedentních 5 milionů liber, tedy zhruba 145 milionů korun. Pokud podobnou částkou disponujete a jste ji ochotni utratit za podobnou atrakci, budete se muset ovšem strefit do termínu, kdy jsou „stouni“ momentálně na turné, protože privátní zakázky jindy nepřijímají.

To jejich krajan Elton John vám na svatbě zahraje ochotně kdykoli. I on má ale svou cenu – výběr jeho největších šlágrů si můžete se svými hosty dopřát za milion liber (bezmála třicet milionů korun). Hřát by vás v takovém případě mohlo třeba to, že zpěvák všechny výtěžky z podobných akcí věnuje své nadaci pro boj s AIDS. Ještě, ehm, trochu víc si připlatíte za americkou divu Mariah Carey – její svatební set udělá do vašeho svatebního rozpočtu díru o velikosti dvou a půl milionu liber, tedy víc než 70 milionů korun.

O další místa v žebříčku se podle různých průzkumů dělí prvoligové hvězdy jako Kylie Minogue, Christine Aguilera, Maroon 5, Paul McCartney, Jennifer Lopez, Ed Sheeran, Rod Stewart nebo Duran Duran.

Pokud ovšem nepatříte mezi nejbohatší ruskou či čínskou smetánku (protože právě jejich příslušníci do privátních vystoupení světových superstars v poslední době nejčastěji investují podobné obří sumy), a přesto chcete svému svatebnímu dni dodat atmosféru a šmrnc živou hudbu, rozhodně nemusíte zoufat.

Profesionální kapela na svatbu

Profesionální svatební kapela vám poskytne kvalitní služby a přitom zásadně nezatíží váš rozpočet. Jejich vystoupení pořídíte i za částku nepřesahující dvacet tisíc korun. V té už budou zahrnuty například i položky za špičkovou zvukovou aparaturu, zvukařské služby nebo dopravu kapely na místo vaší svatby. (Co všechno za své peníze dostanete a na co je dobré předem myslet, přehledně píšeme tady.

A co vám svatební kapela může nabídnout?

Klíčem je jako vždy komunikace s hudebníky. Pokud máte specifickou představu o tom, co byste od svatební kapely chtěli, ať už jde o konkrétní skladby, které byste na svatebním večírku rádi slyšeli, nebo třeba speciální hudební číslo vymyšlené na míru, neváhejte vše včas a otevřeně probrat s muzikanty. Vysvětlete svá přání a očekávání, ptejte se na cokoli. Přesně zjistíte, jaké jsou možnosti a na kolik vás co přijde. Myslete na to, že některé požadavky (například přidaný set v případě, že nechcete rozjetou party ukončit v momentě, na kterém jste se s kapelou předem dohodli) můžou cenu produkce zvýšit, jiné – jako třeba vlastní aparatura se zvukařem – naopak mohou účet za kapelu o něco snížit. Vždy je ale třeba se na konkrétních okolnostech zakázky včas domluvit.

A nebojte se, vaše oblíbené hity od The Rolling Stones nebo Eltona Johna zvládne dobrá svatební kapela s bravurou!

O nás

DissCover Band je jedinečná párty kapela, která dodá švih a šmrnc vaší svatbě,
oslavě, plesu nebo firemnímu večírku. Jsme sehraná parta profesionálních muzikantů, kteří spolu společně vystupují přes 10 let.
Vzájemná chemie a společná radost z hraní umožňuje DissCover Bandu pojímat
známé hitovky s nečekanou svěžestí, chytrým humorem a nakažlivou energií.

Kontaktujte nás