co vám můžeme nabídnout? Zahrajeme Vám! na svatbě, plese, večírku či párty. Stačí si vybrat!

DissCover Band je kapela, která dodá švih a šmrnc vaší svatbě, oslavě, plesu, městské slavnosti nebo firemnímu večírku. Jsme sehraná parta profesionálních muzikantů, kamarádů z konzervatoře, kteří spolu společně vystupují už od roku 2010. Standardně hrajeme v pětičlenné sestavě (zpěv, kytara, klávesy, basa, bicí), ale na zvláštní přání můžeme vystoupit až se třemi osobitými zpěváky! A teď už je jen na Vás na jakou akci si nás pozvete!

Hledáte Kapelu na svatbu? Disscover band je svatební kapela! Rádi zahrajeme i na vaší svatbě

Jedinečný den, jakým je vaše svatba, vyžaduje jedinečnou kapelu. A DissCover Band je přesně to, co potřebujete. Žádná playbacková šaráda typu Duo Jamaha, ale poctivá pěti nebo šestičlenná sestava. Tolik muzikantů už stoprocentně rozsvítí i váš svatební večer! A svatební oslavu si užijí opravdu všichni – od babiček milujících tu pravou českou písničku až po vaše rozjeté kamarády, kteří zase ocení rockový groove nebo disco. DissCover Band zahraje všechno, s přehledem a s chutí. Nevěříte? Mrkněte na náš REPERTOÁR a ukázky v sekci VIDEA.

kapela na svatbu, svatební kapela
kapela na ples, kapela na maturitní ples

Jsme kapela na ples, zahrajeme samozřejmě i na maturitním plese. Disscover band je stvořen pro plesovou sezónu

Dobrá živá kapela je odjakživa základem úspěšného plesu. DissCover Band je šest muzikantů, kteří se o takový večer umějí postarat a určitě zvednou každého ze židle! Povinnou plesovou klasiku v podobě valčíku, polky, tanga či waltzu pak v závěru večera vystřídá rock and roll, groove, disco nebo rock. A ručíme vám za to, že příjemně vytančeni budou odcházet opravdu všichni.

Disscover band je kapela i na vaši akci! Zahrajeme na firemním večírku, oslavě narozenin, městské slavnosti či soukromé párty!

Nic nerozhýbe firemní večírek nebo narozeninovou party jako živá kapela. A to buď jako hudební doprovod celé vaší akce, nebo jako hlavní bod programu ve formě šlapajícího koncertního setu. Jsme zkušení profíci, které hraní stále baví. A bavit budeme i vás – do svých osobitých coververzí známých hitů přidáváme nadhled, energii a zábavu, kterou oceníte.

DJing

Disscover band umí i DJing

Chcete se správně naladit ještě před vystoupením kapely? Nebo naopak nechcete předčasně ukončit rozjetý večírek? Právě pro vás nabízíme doplňkovou službu DJing. Je na vás, zda to bude víc diskotéka, nebo rockotéka, náš kapelní dýdžej má v playlistu jen ty největší hitovky!
A co říkáte na afterparty pod vaší vlastní taktovkou? Sestavte si playlist ze svých oblíbených písniček. Napište nám a společně vyladíme ten nejlepší závěr večera, který si užijete díky naší kvalitní aparatuře a odbornému (a zaručeně střízlivému:-) dozoru.

Moderátor, ozvučení akce, tanečníci, světla, pódia

Potřebujete na svoji akci moderátora, tanečníky, zvukaře nebo osvětlovače? Neznáte lidi z oboru a bojíte se, že šlápnete vedle? Obraťte se na nás. V hudebním prostředí se pohybujeme už mnoho let a spoustu akcí jsme také pořádali „na klíč“. Máme tedy kontakty na spolehlivé profíky v různých oborech a rádi vám je doporučíme či domluvíme. I když jsme pořád „jen“ kapela a ne eventová agentura, uděláme všechno pro to, aby vaše akce byla co nejlepší.

Moderátor, ozvučení akce, tanečníci, světla, pódia

O nás

DissCover Band je jedinečná párty kapela, která dodá švih a šmrnc vaší svatbě,
oslavě, plesu nebo firemnímu večírku. Jsme sehraná parta profesionálních muzikantů, kteří spolu společně vystupují přes 10 let.
Vzájemná chemie a společná radost z hraní umožňuje DissCover Bandu pojímat
známé hitovky s nečekanou svěžestí, chytrým humorem a nakažlivou energií.

Kontaktujte nás