Alžběta „Betty Lee“ Pažoutová

zpěv

Betty Lee se hudbou zabývá už od dětství. Vystudovala herectví, zpěv a tanec na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. Po studiích navštívila New York, kde natočila svou debutovou desku „I Wish You Love“. Finalistka televizní soutěže Hlas ČeskoSlovenska 2012. Zpívá v několika hudebních projektech a skládá autorské písně. www.bettylee.cz

Marek Fajfr

zpěv, akustická kytara

od mala zpíval a exhiboval v kostelním sboru nebo v menších folkových uskupeních, kde se také doprovázel na kytaru nebo klavír, aby nevypadl z rytmu. Později založil autorské kapely Lajka vzhůru letí, Ajfr, Zwei Kessel Buntes a Zjeveni Janovo. Nakonec zůstal vděčný za krásné hudební zážitky během cizích svateb a veselých firemních večírků.

Jan Bílek

klávesy, synths

je skladatel, aranžér a multiinstrumentalista. Narodil se do hudební rodiny, absolvoval Konzervatoř v Pardubicích, Konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze a hudební management na UJEP. Je lídrem kubánské kapely Caribe, členem orchestru Brand New Band a dechového kvinteta Nocturno, spolupracuje s Big bandem Rudolfa Mazače a Filmovou filharmonií. Ve volném čase se věnuje snowboardingu, tančí salsu a učí dceru na trombon.

Jan Malý

bicí nástroje, zpěv

od svých deseti let hraje na kytaru a zpívá, od třinácti hraje na bicí. Absolvoval studium na konzervatoři Jaroslava Ježka pod vedením profesora Vladimíra Žižky. Působil či stále působí v kapelách a projektech Bůhví, Buddy Holly show, In 80 tage um die welt (muzikál), Eggnoise, Efristr, Caribe nebo Back Side big band.

Jaroslav Pokorný

baskytara

je už od mládí všestranným hudebníkem a v posledních letech také hudebním producentem, aranžérem a zvukařem. Vystudoval Konzervatoř a VOŠ Jaroslava Ježka obor baskytara a HAMU obor zvuková tvorba. Spolupracoval například s Ondřejem Brzobohatým, skupinou Caribe, Zdeňkem Fišerem nebo Terezou Kerndlovou. Věnuje se skládání a aranžování (autorská tvorba v uskupení Taking Off), zvukové produkci a sound designu (Český rozhlas Radio Wave).

Václav Haláček

kytara

se začal hudbě věnovat ve 14 letech, později vystudoval obor jazzová kytara na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. Při studiu hrál v K-Bandu, progresivně jazzovém Mocca Malacco a několika tanečních orchestrech. V současné době působí jako učitel kytary v základní umělecké škole a kytarista Magnum Jazz Big Bandu.

O nás

DissCover Band je jedinečná párty kapela, která dodá švih a šmrnc vaší svatbě,
oslavě, plesu nebo firemnímu večírku. Jsme sehraná parta profesionálních muzikantů, kteří spolu společně vystupují přes 10 let.
Vzájemná chemie a společná radost z hraní umožňuje DissCover Bandu pojímat
známé hitovky s nečekanou svěžestí, chytrým humorem a nakažlivou energií.

Kontaktujte nás