DissCover Band je ideální Kapela na Ples. samozřejmě i na maturitní ples.

Dobrá živá kapela je odjakživa základem úspěšného plesu. DissCover Band je šest muzikantů, kteří se o takový večer umějí postarat a určitě zvednou každého ze židle! Povinnou plesovou klasiku v podobě valčíku, polky, tanga či waltzu pak v závěru večera vystřídá rock and roll, groove, disco nebo rock. A ručíme vám za to, že příjemně vytančeni budou odcházet opravdu všichni.

Kapela na Maturitní ples

Velkou slabost máme hlavně pro maturanty (dobře si pamatujeme, jaké je být jedním z nich), a tak nabízíme na maturitní plesy slevu 25 %! Stačí se s námi během akce vyfotit či napsat recenzi na Facebook.

A než nám napíšete koukněte na video jak to vypadá, když bude DissCover Band vaše kapela na ples!

VELKOLEPÝ ples s kapelou disscover band

 

Chcete, aby byl váš ples po hudební stránce skutečně nezapomenutelný? Pak si objednejte naši velkou devítičlennou sestavu DissCover Orchestra. Kapela se dvěma zpěváky a dechovou sekcí promění váš ples ve velkolepou akci! Nejdřív samozřejmě zahrajeme všechny povinné standardní tance od valčíku po sambu, abyste si vy i vaši hosté pořádně osvěžili kroky z tanečních. V průběhu večera pak  proměníme váš ples ve funk-groove and disco tančírnu.

DissCover Band je kapela na ples, který si budete pamatovat.

Víme že organizace plesu, zvláště maturitního není nic snadného. Tak jsme pro vás připravili článek, který by vám mohl pomoci alespoň s výběrem kapely na váš ples

Disscover band je kapela na maturitní ples
Disscover band je kapela na ples

Chcete abychom vám také zahráli na Plese? Neváhejte a napište nám!

O nás

DissCover Band je jedinečná párty kapela, která dodá švih a šmrnc vaší svatbě,
oslavě, plesu nebo firemnímu večírku. Jsme sehraná parta profesionálních muzikantů, kteří spolu společně vystupují přes 10 let.
Vzájemná chemie a společná radost z hraní umožňuje DissCover Bandu pojímat
známé hitovky s nečekanou svěžestí, chytrým humorem a nakažlivou energií.

Kontaktujte nás